Dostawy realizujemy najczęściej w ciągu 1 – 3 dni roboczych w zależności od formy dostawy, ilości, ciężaru i gabarytów zamówionych produktów.

Na terenie Poznania i okolic jest możliwość dostawy własnym transportem organizowanym przez zespół klunkrydrogowe.pl.

Paczki do 30 kg są wysyłane tego samego dnia w zależności od godziny zamówienia. Mogą wystąpić opóźnienia do od 1 do 2 dni roboczych, choć nasz zespół stara się realizować dostawy bez zwłoki.

Koszt wysyłki paczki wynosi 34,00 zł

Dostawy kurierskie paletowe są realizowane w ciągu 3 dni roboczych. Godziny dostawy są uzależnione od harmonogramu kuriera w przedziale czasu od godz. 9:00 do 17:00. W wyjątkowych sytuacjach dostawa może przesunąć się na 4 dzień od zamówienia.

Koszt wysyłki na palecie wynosi 180,00 zł.

Koszty wysyłki towaru za granicę jest ustalany indywidualnie, po złożeniu zapytania cenowego.


Informations for international customers.

Shipping goods abroad is priced individually after submitting a price inquiry at biuro@klunkrydrogowe.pl


Zwrot dostawy realizowanej naszym transportem jest uzgadniany z klientem odnośnie terminu i miejsca zwrotu.
Podpisujemy na miejscu protokół zwrotu (data, ilość, dane zamówienia).
Środki są niezwłocznie (max. 7 dni) zwracane na rachunek bankowy klienta (podany w formularzu zwrotu).

Zwrot towaru dostarczanego drogą kurierską odbywa się po umówieniu kuriera, który odbierze zwracany towar. Towar należy przygotować w sposób staranny, układając na palecie w taki sposób, by nie wystawał poza jej krawędzie. Paleta powinna być usytuowana tak, by kurier miał do niej swobodny dostęp. Najlepiej owinąć folią stretch, by kurier nie odmówił podjęcia przesyłki. Klient po zgłoszeniu chęci zwrotu towaru, otrzyma wytyczne / regulamin firmy kurierskiej określający wymagania w zakresie przygotowania przesyłki do odbioru.
Przesyłki niewymagające dostawy paletowej należy starannie przygotować do wysyłki tak, by w trakcie transportu nie uległy uszkodzeniu. Opakowanie powinno być zwarte, szczelnie zamknięte i oznaczone w sposób umożliwiający ustalenie danych odbiorcy (sklepu internetowego klunkrydrogowe.pl).

Shopping Cart
Scroll to Top